> ŠSD "Petka"  > O klubu
ŠSD "Petka"

Treninzi i natjecanja održavaju se tijekom cijele nastavne godine po unaprijed definiranom rasporedu. Animacija velikog broja školske djece i njihovo aktivno uključivanje u proces treninga i natjecanja s ciljem pozitivnog utjecaja na unapređenje zdravlja i razvijanja navika zdravog načina življenja.

Djeca u sportskim igrama prepoznaju,sudjeluju i primjenjuju pravila. Na natjecanjima razvijaju prijateljstva i uvažavaju različitosti. Usklađenost programa/projekta s nacionalnim strategijama, programima i javnim politikama. Strategija razvoja sporta u osnovnim školama i zdravog načina života. Animacija i poticanje učenika za bavljenje sportom kroz upise u jednu ili više ponuđenih sportskih sekcija škole. Školski sportski savez Dubrovačko - neretvanske županije provodi vrednovanje svih školskih sportskih klubova na mjesečnoj i godišnjoj razini. O rezultatima i programu se objavljuje na web stranici škole, preko lokalnih pisanih i televizijskih medija. Upisi novih polaznika u sve sportske sekcije planira se početkom školske godine. Rezultat rada kluba je unapređenje zdravlja djece te razvoj navika zdravog načina življenja.

SSK PETKA 2023.-24..docx.pdf