Vijesti ŠSD Petka

OŠ Lapad na Du Motion utrci

Autor: Tea Kompar Jerković, 2. 5. 2022.

Naša Škola je 1. svibnja svojim sudjelovanjem uveličala veliki sportski događaj u Dubrovniku Du Motion. Utrku 5K je trčalo 24 učenika i 1 profesorica. Kupnjom trkaćeg i navijačkog paketa (5) skupljena je humanitarna pomoć za Udrugu oboljelih od multiple skleroze u iznosu od 2.175 kuna.

Veliku pomoć i podršku maratoncima - trkačima su pružili naši volonteri (25 učenika i 2 profesora). Na vodnoj stanici Radeljević Lapađani su sa volonterima iz Turske napravili nezaboravnu sportsku atmosferu: besprijekornim pružanjem osvježenja i okrepe uz gromoglasno navijanje i bodrenje. Na kraju se pronašlo snage i za ples sa novim prijateljima iz Turske. Kako je sve proteklo, pogledajte OVDJE.