Vijesti ŠSD Petka

Županijsko natjecanje u krosu – učenice 7. razreda doprvakinje

Autor: Tea Kompar Jerković, 27. 10. 2023.

Ovaj tjedan učenici/ce naše škole sudjelovali su na Županijskom natjecanju u krosu koje je održano na stadionu Lapad i postigli su ove rezultate po kategorijama:
🏃🏻 Učenice 5./6. raz. su zauzele 6. mjesto u sastavu :
Bianka Marija Lovrić (5.f), Dora Kristić (6.e), Lucija Metković i Antea Staničić(6.c) - (trčale su 800 m)

🏃🏻 Učenici 5./6. raz. su zauzeli 8. mjesto u sastavu:
Marko Luić i Adrian Milin (6.c), Matej Matić i Lovro Kalinić (5.f) - (trčali su 1000 m)
🏃🏻 Učenice 7./8 raz. su zauzele 2. mjesto u sastavu:
Laura Vejnović (7.d), Lora Rončević (7.e), Nika Koprivica i Meri Čolović (7.c) - (trčale su 1000 m)

🏃🏻Učenici 7./8. raz. su zauzeli 9. mjesto u sastavu:
Mauro Gojavić i Đivo Miletić (8.d), Maroje Orepić (8.e), Dražen Ocokoljić(7.c) - (trčali su 1200 m)
Pojedinačno je najbolji rezultat postigla Laura Vejnović, koja je cilj prošla kao peta od 60 atletčarki. 👏🏻👏🏻👏🏻
Učenike/ce je vodila profesorica TZK, Hadžira Brković.
Čestitke na postignutim rezultatima! 👏🏻👏🏻👏🏻