Vijesti ŠSD Petka

MALENE KOŠARKAŠICE TREĆE U ŽUPANIJI

Autor: Administrator , 28. 4. 2023.

Na Županijskom natjecanju u košarci za 5./6. razrede, održanom 27.travnja 2023. u OŠ Montovjerna naše djevojčice osvojile su izvrsno 3. mjesto, s obzirom da većina njih trenira tek pola godine. U sastavu ekipe bile su učenice od 3., 4., 5. i 6. razreda.

U prvoj utakmici su pobijedile OŠ Župa dubrovačka. U polufinalu su izgubile od OŠ I. Gundulića, a za 3.mjesto su nadigrale OŠ M. Držića.

Sastav ekipe: Nika Koprivica, Meri Čolović, Ana Bajurin, Kiara Maslać, Franka Lučić, Dora Šuperak, Ivana Darija Hrdalo, Petra Boro, Nina Ćorvila, Nina Radivojević, Lucija Mršić, Katarina Rebrić, Nikoleta Šošić, Marija Stjepanović, Judita Jelić, Leona Mašić i Luna Bobić.

Ekipu je pripremila i vodila trenerica Katarina Zarać Čagalj.

Bravo, uz poruku nek nastave i dalje vrijedno trenirati i usavršavati svoje košarkaško umijeće...