Vijesti ŠSD Petka

KOŠARKAŠI - 5./6. razredi IZBORILI NASTUP NA DRŽAVNOM

Autor: Tea Kompar Jerković, 28. 5. 2024.

Ove školske godine učenici 5./6. r. su bili više nego uspješni u sportskim školskim natjecanjima.
Poslije duže stanke jedna naša ekipa će nastupiti na Državnom prvenstvu ŠSD Hrvatske u Vinkovcima od 4.- 6. lipnja 2024.
Na Regionalnom natjecanju skupine „JUG“ u Splitu nanizali su dvije pobjede: protiv predstavnika Zadra igrali su 25:12, a protiv Drniša 29:18. Predstavnik Splita je diskvalificiran jer su imali samo 6 igrača (potrebno je osam).
Sastav ekipe: Lukša Kljunak, Marin Smokvina, Ivano Ivanković, Borna Stjepović (6.e), Filip Brkan, Francesko Marušić, Leon Grubišić (6.c), Hrvoje Tolja (5.e) i Matej Curić, Vlaho Klečak i Vito Mojaš (5.d).
Ekipu je vodio trener Luko Bijelić. Čestitamo i želimo Vam puno sportske sreće u Vinkovcima.
Košarkašima je danas čestitala ravnateljica Škole te ih prigodno počastila.