Vijesti ŠSD Petka

KOŠARKA za 5./6. razrede – odlični rezultati

Autor: Tea Kompar Jerković, 13. 5. 2024.

U svibnju su počela školska sportska natjecanja do šestih razreda.
Na županijskom natjecanju su naše košarkašice počele pobjedom protiv OŠ Marina Getaldića, ali su u finalu izgubile od OŠ Ivana Gundulića.
Drugo mjesto osvojile su: Franka Lučić, Kiara Maslać, Petra Boro, Nina Ćorvila, Dora Šuperak, Ivana Darija Hrdalo, Nina Radivojević, Judita Jelić, Lucija Mršić, Katarina Rebrić, Marija Stjepanović, Nikoleta Šošić i Luna Bobić.
Košarkaši su se popeli na pobjedničko postolje pobjedama protiv OŠ Montovjerna i OŠ Župa dubrovačka.
Plasirali su se na Regionalno natjecanje „Skupina Jug„, a na Državno u Vinkovce ide samo pobjednik skupine. Sretno dalje!
Sastav ekipe: Marin Smokvina, Lukša Kljunak, Borna Stjepović, Josip Ivanković, Filip Brkan, Francesko Marušić, Leon Grubišić,Vito Mojaš,Matej Curić,Vlaho Klečak,Maro Gojavić, Hrvoje Tolja , Petar Spremić i Petar Buconić.
Obje ekipe je vodio trener Mario Curić.
Čestitamo i ponosni smo na Vaš uspjeh i zalaganje! Bravo!