LiDraNo 2022.

Obavijest školama 11. veljače 2022.g.

Autor: Tea Kompar Jerković, 11. 2. 2022.

Ovogodišnji pojedinačni dramski izraz za LiDraNo 2022. organizirat će se preko aplikacije Zoom .

Povjerenstvo za prosudbu uključit će se iz OŠ Lapad u srijedu, 16. veljače 2022.g. u 9.00 sati.

Molimo sve prijavljene škole da nam pošalju mail jednog mentora s domenom @skole.hr (ili učenika ukoliko će se uključiti s druge lokacije) kako bi sve škole koje sudjeluju mogli uključivati na sastanak koji će se odvijati preko linka.

Molimo e-mail adrese poslati najkasnije do ponedjeljka, 14. veljače 2022. do 12.00 sati na knjiznica@os-lapad-du.skole.hr

Planirano je predstavljanje škola prema rasporedu koji dostavljamo u prilogu ove obavijesti radi lakšeg organiziranja i praćenja online scenskog nastupa. Molimo osigurati prostoriju za sve učenike i mentore te tehničku podršku (laptop, pristup mreži i sl.) .

• Okrugli stol za pojedinačni dramski izraz održat će se nakon izvedbi na gornjem istom linku u 11.00 sati.

Povjerenstva za literarno i novinarsko stvaralaštvo sastat će se također u OŠ Lapad istog dana i održat Okrugle stolove preko Zoom aplikacije te izvijestiti o rezultatima s kratkim osvrtom za svaki rad.

• Okrugli stol Povjerenstva za novinarsko stvaralaštvo održat će se 16. veljače 2022.g. u 11.30 sati u zbornici OŠ Lapad gdje će sve biti pripremljeno za komunikaciju s učenicima i mentorima prijavljenih radova preko aplikacije Zoom.
  • Okrugli stol za pojedinačni dramski izraz održat će se nakon izvedbi na gornjem istom linku u 11.00 sati u školskoj knjižnici OŠ Lapad.

Za sve informacije možete se obratiti predsjednici Povjerenstva gospođi Sonji Mostahinić na mobitel 098/76 53 96 ili članici Povjerenstva gospođi Tei Kompar Jerković na mobitel 098/81 00 74.

S poštovanjem,

Povjerenstvo za organizaciju i provedbu

Gradske smotre LiDraNo 2022. u Dubrovniku