> eTwinning
eTwinning projekti

Naša škola dobila oznaku eTwinning škole za razdoblje 2024. – 2025.

Autor: Tea Kompar Jerković, 13. 5. 2024.

Nakon uspješno provedenih eTwinning projekata proteklih godina, za koje smo dobili nacionalne oznake kvalitete, Europska komisija dodijelila je našoj školi oznaku eTwinning škole za razdoblje 2024. – 2025. godine. Tako se naša lapadska škola našla u društvu 4485 odgojno-obrazovnih ustanova u Europi, od toga 182 u Hrvatskoj, koje su stekle taj status za prošlo razdoblje. Rezultat je to uspješnog timskog rada naših učitelja i učenika u provedbi projektnih aktivnosti, primjeni inovativnih i kreativnih metoda u poučavanju, razvoju digitalne pismenosti i e-sigurnosti te promicanju stručnog usavršavanja učitelja. Ovo je priznanje dodatni poticaj za daljnje sudjelovanje naše škole kako u eTwinning tako i u Erasmus+ projektima. Više o statusu eTwinning škole možete pročitati OVDJE.