A Green Story

Autor: Hrvoje Katušić, 17. 11. 2010.

U lipnju ove godine , a u povodu projektnog dana naše škole koji je za temu imao „Sunce“, učenici koji su pohađali dodatnu nastavu iz engleskog jezika osmislili su eko-knjižicu pod naslovom „A Green Story“. Sudjelovali su Ana Krce-Ivančić, Tea Kuzek i Anton Krasnić kao tekstopisci, a Lukra Širok i Marko Zelenković kao ilustratori.
Naša priča odvija se u nestvarnoj sadašnjosti u gradu zvanom Universe. U njegovoj najmanjoj ulici The Milky Way Street osam je kuća, a njihovi stanovnici redom neobični. Najmoćniji stanovnik grada S Skywalker ima veliku odgovornost: održati grad čistim! Međutim, svima im prijeti velika opasnost...
Ima li priča sretan kraj? Uvjerite se sami! Pročitajte je u knjižnici OŠ Lapad! Nemojte se iznenaditi: priča je na engleskom!!!

Slike pogledajte u FOTOGALERIJI a knjižicu preuzmite OVDJE.

Dalaj-Lamina poruka je postala naša poruka svima vama:

„TO TAKE CARE OF OUR PLANET

IS TO TAKE CARE OF OUR OWN HOUSE !!!“

A Green Story.pdf (1.79 MB)