Poziv na događanje Dan otvorenih vrata Turističke i ugostiteljske škole Dubrovnik

Autor: Tea Kompar Jerković, 12. 4. 2022.

Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik u sklopu projekta uspostava Regionalnog centra kompetentnosti u turizmu i ugostiteljstvu  Dubrovnik organizira Dan otvorenih vrata Škole u hotelu Valamar Lacroma, 10.svibnja 2022. s početkom u 11:00 sati.

Ovim putem pozivamo sve vaše učenike završnih razreda u pratnji nastavnika na ovaj događaj za koji će Škola za prigradske Škole organizirati autobuse koji će doći po učenike i nastavnike i vratiti ih do matične Škole natrag.

Cilj aktivnosti je promocija naše škole, popularizacija strukovnog zanimanja u području turizma i ugostiteljstva kako bi se povećao novi upis učenika u navedena zanimanja koje nudi naša Škola.

Zainteresirani učenici osmih razreda trebaju se prijaviti svojim razrednicima.

Ljubazno Vas molim potvrdu sudjelovanja, pogotovo što neke Škole organiziraju završna putovanja svojih učenika,  a samim time radi lakše organizacije oko autobusa i samog broja sudionika bilo bi nam posebno bitno dobiti povratnu informaciju do 29.travnja 2022. najkasnije.