Provedba projekta “Naša mala knjižnica” u OŠ Lapad

Autor: Tea Kompar Jerković, 6. 4. 2022.

Učenici 3.f razreda sudjeluju ove školske godine u projektu “Naša mala knjižnica” koju provodi nakladnička kuća Ibis grafika . Koordinator je knjižničarka Tea Kompar Jerković.

Na početku sastanka knjižničarka je obavijestila učenike da su na web stranicama Ibis grafike objavljene slike našeg čitateljskog kutića koji su izradili u svojoj učionici.
🔖 A zatim smo pročitali dio priče "Jeti u kojega nitko nije vjerovao" pa su priču predstavili oni učenici koji su ju pročitali. Učenici su na ovom sastanku dobili svoje Kreativne knjižice koje će tijekom daljnjih susreta ispunjavati.

📔 Drugi dio susreta smo izrađivali "Čarobna zrcala" u koja su učenici pisali lijepe poruke za svoje prijatelje. Sljedeći sastanak je ponovno u utorak kada će učenici donijeti svoje likove iz priča koje će izraditi od dostupnih materijala.
🤗 Mia, Lucas, Jelena, Tonka, Roza, Tonija, Dora i Ana, vidimo se u utorak!