OŠ Lapad na Forumu mladih "Drame i poezije"

Autor: Tea Kompar Jerković, 25. 3. 2022.

Peta forumska manifestacija naziva "Drame i poezije" održana je na veselje svih prisutnih uživo 24. ožujka s početkom u 18 sati u Kazalištu Marina Držića.

Učenike osnovnih i srednjih škola pozdravio je prigodnim riječima zamjenik pročelnika Upravnog odjela za obrazovanje, šport, socijalnu skrb i civilno društvo Miho Katičić dok je koordinatorica Paola Dražić Zekić vodila prisutne kroz Program ispričavši kratke poučne crtice posvećene pjesmama/recitalima/samim nastupima izvođača/ica Foruma.
Ukupno je nastupilo 16 učenika osnovnih i srednjih škola.
Našu školu predstavljala je učenica 6 e, Petra Bogdanović kazivajući stihove pjesme "Suncokreti" autora Mladena Kušeca.