Učenici OŠ Lapad na Gradskoj smotri LiDraNo

Autor: Tea Kompar Jerković, 18. 2. 2022.

Iznimno smo ponosni na sve naše mentore i učenike koji su se pripremili za ovogodišnju Gradsku smotru LiDraNo.

Našu su školu u literarnom stvaralaštvu predstavljali: Lara Kraljević (3.d) - mentor Zdenka Kunić, Tomas Perčin (5.d) mentor Mia Bačić, Nika Matana (7.c) – mentor Lenka Violić Fjorović i Ivana Šarolić (8.d) – mentor Ivana Marijanović Mekišić.

U kategoriji novinarskog stvaralaštva sa samostalnim novinarskim radovima sudjelovali su učenik Luka Damjanović (7.e) - mentor Lenka Violić Fjorović i učenica Nicol Begušić (8.f) - mentor Ivana Marijanović Mekišić.

Pojedinačni scenski nastup imali su: Petra Bogdanović (6.e), Ivor Dropulić (6.d) i Ilar Galinović (6.d) - mentor Lenka Violić Fjorović

Na Županijsku smotru LiDraNo plasirali su se naši učenici za literarni izraz Ivana Šarolić s radom NIJESAM ZNO i Lara Kraljević s radom IZOLACIJA te Luka Damjanović sa samostalnim novinarskim radom NE MOGU POMOĆI DRUGIMA, ALI MOGU POMOĆI NEKIMA KOJI SE PRONALAZE U TEKSTU DA NEKAKO OSVIJESTE SITUACIJU U KOJOJ SE NALAZE. Na Županijsku smotru prijavljujemo i školski list SLOVO DO SLOVA.

Čestitamo svima i želimo sreću na kazališnim daskama 18. ožujka na Županijskoj smotri LiDraNo u Dubrovniku.

Dodatne informacije o odabranim učenicima i njihovim radovima pogledajte OVDJE.

Izjavu ravnateljice Nikoline Soko i knjižničarke Tee Kompar Jerković za Libertas televiziju u emisiji "Pretežno vedro" o pripremi i održavanju Gradske smotre LiDraNo u OŠ Lapad pogledajte OVDJE.

Petra Bogdanović, 6.e

Ivor Dropulić, 6.d