Gradska smotra LiDraNo 2022. u OŠ Lapad

Autor: Tea Kompar Jerković, 14. 2. 2022.

Osnovna škola Lapad ove je godine ponosni domaćin Gradske smotre LiDraNo 2022. Ovogodišnja Smotra održat će se 16. veljače u 9.00 sati putem Zoom aplikacije. Povjerenstva za prosudbu sastat će se u OŠ Lapad gdje će se održati i Okrugli stolovi za literarni, novinarski i radijski izraz. Okrugli stol za pojedinačni scenski nastup održat će se također on-line, odmah po završetku nastupa.

Točne upute i vrijeme objavljeni su na mrežnim stranicama Osnovne škole Lapad.

Na ovogodišnju Gradsku smotru LiDraNo 2022. u Dubrovniku pristiglo je 17 literarnih radova sedam osnovnih škola te 16 radova iz pet srednjih škola.

U kategoriji za samostalni novinarski rad osnovne škole prijavile su 13 radova, a srednje 7. U srijedu će u kategoriji pojedinačnih scenskih nastupa osnovne škole predstaviti 15 učenika, a srednje škole 12 učenika. Za radijski izraz prijavljene su ukupno 3 radijske emisije i jedna radioigra koje je pripremilo 12 učenika. Svim natjecateljima želimo puno sreće i uspjeha!

Povjerenstvo za organizaciju LiDraNa