ONLINE ZA PRAVU STVAR - Donacijski online koncert benda Silente

Autor: Tea Kompar Jerković, 16. 12. 2020.

📍 Popularni bend Silente održat će prvi dubrovački online koncert koji će se uživo prenositi iz Kazališta Marina Držića. Riječ je o donacijskom koncertu u organizaciji Rotary kluba Dubrovnik i Rotary Satellite kluba Dubrovnik Jug, koji će se održati u sklopu Dubrovačkog zimskog festivala.
📍 Prihod od koncerta namijenjen je za opremanje Snoezelen sobe za djecu s poteškoćama u razvoju u Osnovnoj školi Lapad koja će pomoći najmlađim i najosjetljivijim sugrađanima. Ovo će ujedno biti prva takva soba u Dubrovniku, a projekt njezinog opremanja iznosi 140.000 kuna.

📍 Zbog epidemiološke situacije, koncert će se isključivo prenositi online, a ulaznice po cijeni od 100 kuna za koncert ,u kojem možete uživati iz udobnosti vašeg doma i u krugu vaših najbližih, bit će dostupne na www.ulaznice.hr od 18. prosinca.

𝗦𝗻𝗼𝗲𝘇𝗲𝗹𝗲𝗻 𝘀𝗼𝗯𝗮 oblik je multisenzornog prostora koji korisnicima pruža sigurno okruženje te ih potiče na interakciju s okolinom. U Hrvatskoj ih se može pronaći u domovima za starije i nemoćne, centrima za rehabilitaciju i različitim ustanovama koje pružaju usluge odgoja i obrazovanja ili socijalne skrbi za osobe s invaliditetom i djecu s teškoćama.

📍 Slobodno podijelite obavijest svim svojim kontaktima!

📍 Ulaznice kupite OVDJE.