DUff u OŠ Lapad

Autor: Administrator , 26. 10. 2020.

Od ponedjeljka, 19. listopada učenici naše škole, ali i učitelji, mogli su uživati u premijernim online projekcijama sva 54 filma u ovogodišnjoj službenoj konkurenciji Dubrovnik Film Festivala.
Ovo neobično izdanje privest će se kraju u nedjelju, 25. listopada kada će se proglasiti pobjednici i nagrade. Za odabir nagrađenih ove godine su odgovorni brazilski profesor animacije Alexandre Juruena, mlada redateljica Antoneta Alamat Kusijanović i filmski kritičar Boško Picula, dok će se nagrada publike dodijeliti na temelju ocjena pristiglih putem online glasanja.
Kinematografi Dubrovnik, Udruga Luža i Ljetna škola filma Šipan kao organizatori festivala pozivaju sve da podrže mlade kreativce i ove godine gledanjem i ocjenjivanjem njihovih radova.