Dani kruha 2010

Autor: Neda Mihović, 13. 10. 2010.

Dani kruha – dani zahvalnosti za plodove zemlje, svečano su obilježeni u Osnovnoj školi Lapad. Uz prigodno uređene panoe, na kojima su izloženi likovni i literarni radovi učenika, u holu Škole postavljena je izložba plodova užeg zavičaja, kruha i krušnih proizvoda koje su izradili učenici uz pomoć svojih učiteljica i roditelja.

Kruh je blagoslovio don Hrvoje Katušić, župni vikar Župe sv. Mihajla i vjeroučitelj u školi Lapad, nakon prigodnog programa koji su pripremile učiteljice s djecom nižih razreda.

Uz prethodni posjet pekarnici, učenici 4. razreda sa vjeroučiteljicom s. Veselkom Grebenar posjetili su Dom za starije osobe i darovali im krušne proizvode.

FOTOGALERIJA Lapad

FOTOGALERIJA Montovjerna