2. c - Učimo o zdravlju i važnostima pravilnog razvoja djeteta

Autor: Nikolina Miloslavić, 26. 2. 2018.

Učenici 2.c razreda ovih su dana učili o zdravlju i važnostima pravilnog razvoja djeteta, a budući da svi znamo da se na terenu najbolje uči, sanitetskim vozilima krenuli su u posjet Poliklinici Glavić. Vidjeli su kako marljivi djelatnici poliklinike pomažu svojim pacijentima i liječe ih. Puno su naučili iz predavanja o zdravlju, važnosti očuvanja zdravlja i zdravstvenim ustanovama dr. Joška Glavića,a posebno zanimljivo bilo im je analiziranje krvne slike mikroskopom, promatranje rehabilitacije robotikom i vježbe marljivih pacijenata.

Presretni i puni dojmova vratili su se u školu  gdje su pravili ukusne i zdrave napitke, a na pismenom ispitu rezultatima su oduševili svoju učiteljicu i roditelje.

Učenici i učiteljica puno pozdravljaju i zahvaljuju se cijelom timu Poliklinike Glavić heart