Božićni igrokaz u Domu Maslina

Autor: Hrvoje Katušić, 10. 1. 2011.

Ove godine tijekom došašća vjeroučiteljice Linda Falkoni i Simona Gavrić sa učenicima šestih i sedmih razreda, te 4.c, 4.f i 5.f razredom OŠ Lapad sakupljale su novac za djecu Doma „Maslina“, te prikupile 1000 kn.

Dana 28.12.2010. god. vjeroučiteljica Linda Falkoni sa vjeronaučnom skupinom koju čine učenici 4.f i 5.f razreda OŠ Lapad, posjetila je Dom „Maslina“, te tom prilikom djeca ove skupine su djeci Doma izvela božićni igrokaz „Veselje ti navješćujem“ u kojem su prikazani događaji od Naviještenja Marijina do rođenja Isusova.

Tom prilikom su ravnateljici Doma Ileani Stojanović uručili dar za djecu Doma (1000 kn), prikupljen tijekom došašća, te prigodne poklone (slatkiše i čestitke) koje su djeca sama izradila.

Na kraju veselog druženja djece, ravnateljica Doma je svih počastila pićem i kolačima.

Slike možete pogledati u FOTOGALERIJI