Veliki uspjeh naših učenika na županijskim natjecanjima iz Engleskog i Njemačkog jezika

Autor: Tea Kompar Jerković, 15. 2. 2024.

Učenici 7. i 8. razreda sudjelovali su na Županijskom natjecanju iz Engleskog jezika koje se održalo u utorak, 13. veljače, u Osnovnoj školi Blato na Korčuli gdje su postigli sljedeće rezultate:
Mila Mandžo 1.mjesto
Tomas Perčin 5. mjesto
Patrik Lujić 6. mjesto
Dominik Moretić i Iris Čupić 8. mjesto.
Čestitamo učenicima i mentorici Maji Burmas Barović na izvrsnim rezultatima!

U srijedu, 14. veljače, održano je Županijsko natjecanje iz Njemačkog jezika u Gimnaziji Metković. Natjecanju je pristupilo ukupno 14 sudionika, a naši učenici su se plasirali na jako dobra mjesta: Dominik Moretić je briljirao na 3. mjestu, a Tea Tomaš na 7. mjestu. Čestitamo našim učenicima i njihovoj mentorici Sanji Gruja Obradović na izvrsnim rezultatima!