Razigrana lapadska Božićna priredba

Autor: Tea Kompar Jerković, 22. 12. 2023.

Tradicionalna Božićna priredba i ove godine pokazala je razigrani i raspjevani lapadski duh učenicima, roditeljima, učiteljima, djelatnicima i svim prijateljima Škole. Na pozornici su se izmjenjivali kratki igrokazi, recitacije i blagdanske pjesme koje su učenici sa svojim voditeljima marljivo i pažljivo pripremali.

Još jednom zahvaljujemo svima na uloženom trudu i onima koji su na bilo koji način pridonijeli ostvarenju Priredbe.

Također zahvaljujemo svima na donacijama povodom humanitarne akcije Škole i volonterskog kluba Lapadskog srca. Prikupljen je iznos 2415,64 eura koji je u cijelosti namijenjen našoj sugrađanki Luci.

Blagoslovljen Božić i sretnu i uspješnu novu 2024. godinu žele vam učenici i djelatnici Osnovne škole Lapad.

Ozračje Božićne priredbe pogledajte u foto-galeriji