Humanitarna akcija Osnovne škole Lapad

Autor: Tea Kompar Jerković, 12. 12. 2023.

Poštovani roditelji,
iznimna mi je čast pozvati Vas ispred škole Lapad i volonterskog kluba Lapadsko srce na otvaranje naše ovogodišnje humanitarne akcije. Za ovu godinu smo osmislili i uredili kutak za božićno fotografiranje. Kutija za donacije dio je fotografske kulise, a sav prikupljeni novac bit će uplaćen za našu sugrađanku Lucu.

Otvaranje akcije predviđeno je sutra, u srijedu, 13.12. u 11 sati. Svi ste pozvani doći i napraviti božićnu fotografiju za uspomenu. Fotografiranju mogu prisustvovati i braća, sestre, bake, djedovi... svi za koje želite da budu dio Vaše božićne uspomene!
Akcija će trajati do 21.12., a fotografirati se možete svaki radni dan u vremenu od 8 do 15 sati!
Ivana Klarić Ivančić, koordinatorica volonterskog kluba Lapadsko srce