Dan žalosti

Autor: Tea Kompar Jerković, 10. 11. 2023.

Poštovani,

s neizmjernom boli obavještavamo sve roditelje i učitelje naše škole da nas je danas, 10.11.2023.g., iznenadno napustila naša draga učenica S.P.

Molimo se da se Bog smiluje njenoj plemenitoj duši, a da obitelji, njenim školskim prijateljima i učiteljima olakša bol zbog gubitka člana obitelji i člana školske zajednice.

Obavještavamo vas da je Školski odbor Osnovne škole Lapad na današnjoj, hitnoj sjednici, donio Odluku da se ponedjeljak, 13.11.2023.g., proglasi Danom žalosti u Osnovnoj školi Lapad.

Tim povodom nastavni sat će biti skraćen na 30 min., a knjiga žalosti će biti postavljena u holu škole u ponedjeljak, 13.11. i utorak, 14.11. od 8.00 do 15.00 sati, a do kraja tjedna u školskoj knjižnici.

Sve kulturno-sportske aktivnosti u školi i sve aktivnosti škole će biti podređene Danu žalosti.

Nikolina Soko, ravnateljica