Forum mladih 2023. – „O čemu sve pišemo“

Autor: Tea Kompar Jerković, 26. 10. 2023.

Cjelogodišnji ciklus manifestacije Forum mladih otvoren je prvom radionicom „O čemu sve pišemo“. Učenici osnovnih i srednjih škola okupili su se u srijedu, 25. listopada 2023.g. u Saloči od zrcala, u Gradskim knjižnicama grada Dubrovnika.

Organizator radionice je Upravni odjel za obrazovanje, šport, socijalnu skrb i civilno društvo, a suorganizator ustanova u kulturi Dubrovačke knjižnice.
Tradicionalno, i ove godine, našu školu su predstavljale učenice 5. i 6. r. pročitavši svoje autorske literarne radove:
Flora Avdić, „Jesen“, Tonka Borovina, „Kukavica-zvjezdica“, Lara Kraljević, „Volim biti dijete“, Chiara Hrnić, „Najbolji dan“.

Organizatorima zahvaljujemo još jednom na pozivu, a učenicama želimo mnoštvo inspiracije u stvaranju novih djela!