ESHA 2023 u Osnovnoj školi Lapad

Autor: Tea Kompar Jerković, 27. 10. 2023.

Dubrovnik je od 25. do 27. listopada domaćin međunarodne konferencije ravnatelja predškolskih, osnovnoškolskih i srednjoškolskih ustanova u organizaciji European School Heads Association (ESHA) i Udruge hrvatskih ravnatelja srednjih škola (UHSR), koja je okupila više od 600 sudionika iz 30 zemalja.

Na konferenciji ESHA Dubrovnik 2023. na temu "Voditelji škola koji čine razliku", uz posebna predavanja i radionice, svim sudionicima se nudi i posjet odgojno-obrazovnim ustanovama u Dubrovniku te razgovor s ravnateljima dječjih vrtića, osnovnih škola, srednjih škola, uz mogućnost upoznavanja kulturne i prirodne baštine dubrovačkog kraja.

Dana 26.listopada sudionici konferencije posjetili su Osnovnu školu Lapad. Upriličen je kratki prigodni program te upoznavanje sa Odgojno-obrazovnim sustavom u Republici Hrvatskoj, upoznavanje sa specifičnostima Osnovne škole Lapad, ali ljepotama i baštinom našem predivnog grada.

Ovim putem se zahvaljujem svim djelatnicima koji su sudjelovali na provedbi posjeta.
Nikolina Soko, ravnateljica

Više fotografija pogledajte OVDJE.