DAN KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

Autor: Tea Kompar Jerković, 13. 10. 2023.

Danas smo, u holu škole, proslavili Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Ovogodišnja priredba je organizirana pod geslom „Kruh ljubavi“ i u tom duhu je pripremljen prigodni program za sve učenike, djelatnike i posjetitelje.

Program su pripremili učenici uz stručno vodstvo njihovih učitelja, učiteljica i časne sestre Pije Darije Herman. Sudjelovali su: Nika Konsuo, 1.d, recitacija „Jesen“ , Emanuel Klarić, 2.a, recitacija „Kruh“, učenici 3.a recitacija „Što radi pekar“ i „Blago danu koji počne mirisima kruha“, Lara Kraljević, 5.d, literarni rad, pjesma „Mlin“ učenika 1.c. U programu su kroz pjesmu sudjelovali svi učenici od 1. do 4. razreda. Riječima zahvale obratila se i ravnateljica Škole. Nakon zahvale i molitve uslijedilo je kušanje svega što su pripremili naši učenici i njihovi roditelji.
Hvala svima koji su na bilo koji način sudjelovali u današnjem danu.
Više fotografija pogledajte OVDJE.