Živim život bez nasilja

Autor: Ana Vlahović, 6. 12. 2010.

Kampanju "Živim život bez nasilja" pokrenulo je  Ministarstva unutarnjih poslova i Ujedinjeni narodi . Jedan od načina, kojim je svim učenicima bilo omogućeno aktivno sudjelovanjre u promociji kampanje, bio je i likovni natječaj za učenike osnovnih škola na zadanu temu "Živim život bez nasilja." Likovnim izrazom učenici su svoje emotivne doživljaje preslikali na papir i na najbolji način iskazali važnost i potrebu kampanje. Prezentacija najuspješnijih likovnih radova i proglašenje nagrađenih, uz prisustvo gradskih čelnika, predstavnika MUP-a, učenika, učitelja i ravnatelja škola, upriličena je u OŠ Marina Držića. Naša učenica 7.b razreda Lamija Lazarević osvojila je 1. nagradu. Tri nagrađena rada bit će proslijeđena na završni izbor u Zagreb.
ČESTITAMO!

pobjednice +ŻBN.ppt (5.21 MB)