Dobrodošlica prvašima

Autor: Tea Kompar Jerković, 4. 9. 2023.

Draga djeco,
od danas ste učenici Osnovne škole Lapad na ponos svojim roditeljima i radost svima nama, djelatnicima ove škole. Dobro nam došli! Radujte se i osjećajte se kao doma!

Naša škola ove je školske godine bogatija za 4 razreda prvih razreda, a njihove učiteljice su Gordana Rokolj, Katija Butigan, Margerita Milat i Zdenka Kunić, učiteljice u produženom boravku Karla Miletić, Danijela Pavlović i Diana Prelić.

Program su pripremili naši veseli i kreativni četvrtaši sa svojim učiteljicama Ivanom Lučić, Marijanom Pasqualicchio i Ivanom Radaljac. Program su ispunili učenici razredne nastave s plesnom točkom, recitacijama i veselim pjesmicama.

Učenike, roditelje i djelatnike pozdravili su pročelnik Dživo Brčić i ravnateljica Nikolina Soko.