Učenici OŠ Lapad izabrani na Natječaju „Upoznajte naše priče”

Autor: Tea Kompar Jerković, 21. 6. 2023.

Učenici osmih razreda Juraj Kulušić, Katarina Lučić i Mara Šutalo javili su se na natječaj u sklopu projekta  „Upoznajte naše priče – promocijom zanimanja i stručnim usavršavanjem do kvalitetnog kadra i održivog turizma u jedinstvenim luksuznim hotelima“ koji provodi Udruga jedinstvenih hrvatskih hotela Stories, a realizira se uz podršku i sufinanciranje Ministarstva turizma i sporta.

Napisavši vlastita motivacijska pisma u kojima su iznijeli razmišljanja o hotelskoj industriji,   izabrani su te su time dobili priliku individualnog obilaska hotela najbližeg svom mjestu boravka. Učenici su obišli hotele Kazbek Boutique Hotel i The Pucić Palace, upoznali se s funkcioniranjem hotela i različitim odjelima, zaposlenicima hotela te dobili informacije o zanimanjima u hotelskoj industriji.

Zahvaljujemo  Kazbek Boutique Hotelu i Hotelu The Pucić Palace na gostoprimstvu!