"Slovo do slova" - promocija školskog lista

Autor: Tea Kompar Jerković, 15. 6. 2023.

Danas smo predstavili novi broj učeničkog lista "Slovo do slova", a Novinarska grupa Osnovne škole Lapad time je okrunila ovogodišnji rad i svoju prvu godinu postojanja i inovativnog ustroja kao službene učeničke skupine u bližoj školskoj povijesti.

Mentorice Anela Barčić i Tea Kompar Jerković zahvalile su se učenicima na predanom radu i oprostile se od najstarijih novinara, naših osmaša. Mara Šutalo, Larisa Avdić, Lara Tolić, Bruna Krznar, Nikola Radović i Ivano Klečak, kako kaže njihova mentorica Barčić, od početka su uz nju i čuvaju joj leđa. Ističe da su spontano ušli u cijelu priču i priznaje kako ni sami nisu znali kako će sve točno ispasti. Ponosno dodaje da je na koncu sve ispalo i više nego odlično i da sad točno znaju što žele raditi u budućnosti.
Od prvog dana svoga postojanja, Novinarska grupa ističe kako žele pričati nove priče, a svakako su je ispričali i organizacijom prvog Lapad traži zvijezdu, čime su započeli jednu potpuno novu tradiciju. Od sljedeće školske godine, ponosno otkrivaju, nova priča će se pisati velikim početnim slovom jer će to biti naziv službenog podcasta Osnovne škole Lapad.
Ovogodišnja glavna urednica "Slova do Slova” Bruna Krznar svoju titulu ustupila je novinaru Luki Vojvodi (7.e), dok je glavnim urednikom Nove priče imenovan Antonio Maslać (7.e).
Urednicima i njihovim novinarima želimo puno sreće u daljnjem radu, a mi vam prenosimo djelić današnje vesele atmosfere.

Digitalni oblik možete prolistati OVDJE ili klikom na fotografiju dolje.