IGRAČKE ZA DJEČJI OSMIJEH

Autor: Tea Kompar Jerković, 23. 5. 2023.

Djelatnici i učenici Osnovne škole Lapad rado sudjeluju u humanitarnim akcijama i pomaganju potrebitih pa se tako i ovaj put naša škola pridružila jednoj takvoj akciji. Ovaj put OŠ Lapad priključila se humanitarnoj akciji u kojoj su učenici donosili plišane i druge igračke koje smo zatim donirali dječjem odjelu KBC-a Rebro kako bi „šareni ulaz“ ponovno bio šaren.

Nadamo se da će naše igračke donijeti osmijeh na mala lica i pomoći im prebroditi i uljepšati trenutke provedene u bolničkim prostorijama. Zahvaljujemo se svima koji su se odazvali humanitarnoj akciji i donirali igračke. Prikupljene igračke odvezli smo u KBC Rebro pakirane kao poklončiće.