ONLINE TRIBINA / - Sigurnost djece u doba vršnjačkog nasilja: korisni savjeti za roditelje

Autor: Tea Kompar Jerković, 10. 5. 2023.

Poštovani roditelji, pozivamo Vas na online tribinu o vršnjačkom nasilju. Tribina je namijenjena roditeljima s ciljem pružanja korisnih informacija i savjeta o tome kako prepoznati, spriječiti te reagirati na vršnjačko nasilje.

/ ONLINE TRIBINA /
- Sigurnost djece u doba vršnjačkog nasilja: korisni savjeti za roditelje -
💬 Također, bit će riječi o važnosti razgovora s Vašim djetetom o ovoj temi te kako podržati dijete u slučaju da postane žrtvom ili svjedokom vršnjačkog nasilja. Uz to imat ćete priliku postaviti pitanja stručnjacima te razgovarati s drugim roditeljima o svojim iskustvima i izazovima u vezi s vršnjačkim nasiljem.
🌐 Tribina će se održati online putem Zoom platforme, u utorak 23. svibnja od 18:00 do 19:30 sati. Tribinu će voditi magistar psihologije Centra za djecu, mlade i obitelj Modus Ivan Kuliš te socijalna pedagoginja Ana Vučer.
❗ Sve zainteresirane molimo da se registriraju putem poveznice nakon čega će Vam na mail doći link za pristup tribini:
Broj sudionika je ograničen.
ℹ️ Tribina se održava u sklopu projekta „Unapređenje izvaninsitucionalnih usluga psihosocijalne podrške za djecu i mlade“ uz financijsku podršku Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike.