Samovrednovanje rada OŠ Lapad - obavijest

Autor: Tea Kompar Jerković, 5. 5. 2023.

Poštovani,
naša škola će u svibnju provesti samovrednovanje rada škole putem online upitnika za naše učenike, roditelje i djelatnike.

Upitnici će se ispunjavati na dan 17. svibnja 2023.

➡️ Poveznice će biti dostavljene učenicima putem razrednika, roditeljima putem predstavnika roditelja svakog razreda te djelatnicima putem službene online platforme Viva Engage.
Koristeći model upitnika s mrežnih stranica Nacionalnog centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja, Tim za kvalitetu rada Osnovne škole Lapad izradio je sljedeće upitnike:
-Upitnik za učenice i učenike od 1. do 8. razreda OŠ Lapad po paralelama,
-Upitnik za roditelje učenica i učenika od 1. do 8. razreda OŠ Lapad po paralelama,
-Upitnik za djelatnike OŠ Lapad
➡️ Samovrednovanjem rada naše škole želimo još više unaprijediti razinu kvalitete škole, uvažiti konstruktivne kritike i prijedloge naših učenika, roditelja i djelatnika te dosljednim i kvalitetnim radom ispuniti različita očekivanja, ali i usmjeriti naše učenike na putu prema znanju, kompetentnosti, uspjehu i konkurentnosti.