SAT POVIJESTI IZ VUKOVARA - Video konferencija

Autor: Neda Mihović, 24. 11. 2010.

Sveučilište Dubrovnik, 19. studenoga 2010. godine

Video konferencija

Učenici Osnovne škole Lapad, njih pedeset, sudjelovalo je u video konferenciji o stradanjima Vukovara 1991. godine. Sat povijesti osmislili su učenici Osnovne škole Dragutina Tadijanovića iz Vukovara. U konferenciji su sudjelovali i učenici iz  Osijeka, Varaždina, Malog Lošinja i Zagreba. Ponosni smo što smo bili dio prvog video sata povijesti iz Vukovara. Profesorica Kaznačić tijekom konferencije predložila je vukovarskoj školi prijateljstvo. Njhova Ravnateljica  ideju je radosno prihvatila naglasivši da će prijateljstvo s našom školom za njih biti i radost i čast. S učenicima su u konferenciji sudjelovali profesor Miroslav Kljunak i profesorica Kristina Puljizević.