JOŠ JEDAN PONOS LAPADSKE ŠKOLE

Autor: Tea Kompar Jerković, 26. 4. 2023.

U organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje, od 24. do 26. travnja 2023., u Vodicama se održava državna Smotra literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo za učenike osnovnih škola iz cijele Hrvatske te njihove mentore, koji su sa županijske razine radovima u svojim kategorijama uspješnim nastupima dospjeli na državnu.

Našu školu ove godine predstavlja lutkarska skupina trećih razreda (Iva Soče, Toni Puh, Lara Boroje, Dubravko Staničić, Stela Varezić, Hrvoje Stjepović, Gabriela Đanić, Vito Šegović, Luna Bobić, Oxana Perić) te njihova mentorica Ivana Radaljac, nastupom u skupnom scenskom izrazu, igrokazom “Figaro”, prema slikovnici J. B. Baroniana. Čestitamo učenicima i našoj kolegici Ivani! Bravo!

Više fotografija pogledajte OVDJE.