3. FOTONATJEČAJ KNJIŽNICE OŠ LAPAD - tema: PJESMA U FOTOGRAFIJI

Autor: Tea Kompar Jerković, 17. 4. 2023.

Fotonatječaj je, povodom manifestacije Noći knjige, za sve učenike OŠ Lapad.

Prijave su od 17. travnja do 19. svibnja 2023. na e-mail školske knjižnice:

knjiznica@os-lapad-du.skole.hr ili knjiznica.os.lapad@gmail.com

Uzmi knjigu pjesama, pročitaj nekoliko pjesama, izaberi si najdražu,  a onda uzmi fotoaparat ili mobitel u ruke i snimi fotografiju koja te podsjeća na tu pjesmu.

Pusti mašti na volju!

Budi kreativan i osmisli jedinstvenu ideju jer će tročlani žiri OŠ Lapad izabrati dvije najzanimljivije fotografije i nagraditi, a sve pristigle fotografije bit će izložene  u holu škole na Dan škole kada će biti i proglašenje pobjednika.

Prijava treba sadržavati: fotografiju, ime i prezime učenika te naslov i autora pjesme prema kojoj je fotografija nastala!

Autor odgovara za sadržaj na fotografiji. Za sve dodatne informacije možete se obratiti knjižničarki u školskoj knjižnici ili putem navedenog e-maila.

Tročlani žiri: Fany Bilić, učiteljica Tehničke kulture; Katija Butigan, učiteljica razredne nastave; Tea Kompar Jerković, stručna suradnica knjižničarka