REZULTATI ODABIRA - JAVNI POZIV 01/23

Autor: Tea Kompar Jerković, 5. 4. 2023.

U prilogu se nalaze rezultati odabira za organizaciju izvanučioničke nastave - ekskurzije učenika sedmih razreda u Dalmaciju od 20. do 21. lipnja 2023.g.

OSNOVNA ŠKOLA LAPAD

Od Batale 14, Dubrovnik

KLASA: 602-01/23-13/1

URBROJ: 2117-1-129/02-23-9

Dubrovnik,  05. travnja 2023. g.

REZULTATI ODABIRA - JAVNI POZIV 01/23

Na roditeljskom sastanku za roditelje učenika 7. c, 7. d. i 7. e. razrednog odjela, koji je održan dana 04. travnja 2023. u  zgradi Osnovne škole Lapad, Od Batale 14, predstavljen je potencijalni davatelj usluga, tj. Putničke agencije koju je odabralo Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za provedbu izvanučioničke nastave - ekskurzije učenika sedmih razreda Osnovne škole Lapad, Dubrovnik u Dalmaciju od 20. do 21. lipnja 2023.g.

Sastanku je uz članove Povjerenstva i roditelje učenika sedmih razreda nazočio  i predstavnik Putničke agencije Platanus d.o.o., jedini ponuditelj usluge..

Nakon predstavljanja ponuda potencijalnih davatelja usluga pristupilo se glasovanju.

Članovi Povjerenstva i nazočni roditelji (44 nazočnih roditelja) većinom glasova su donijeli  sljedeću

Odluku

za organizaciju izvanučioničke nastave - ekskurzije učenika sedmih razreda u Dalmaciju od 20. do 21. lipnja 2023.g. izabrana je

Putnička agencija Platanus d.o.o ., Na vodi 1, 20233 Trsteno.

Razrednice (članice Povjerenstva):

Mara Kresić v.r.