DRŽAVNO NATJECANJE ŠSD U ODBOJCI

Autor: Tea Kompar Jerković, 27. 3. 2023.

U Poreču je završeno još jedno natjecanje Školskih sportskih društava Hrvatske. U sportskoj dvorani Inter sport (Plava Laguna) se od 24. - 26.3. 2023. za prvaka u odbojci borilo po 24 škole u muškoj/ ženskoj kategoriji.

Naši dječaci su u ždrijebanju dobili jake protivnike. Od OŠ Konjščina (Krapina) u uzbudljivom i neizvjesnom dvoboju su izgubili 2 : 1. Odlično su se suprostavili i OŠ Slavko Kolar (Kravarsko - Zagrebačka županija) koja je na kraju igrala finale.

Treba istaknuti da smo po prvi put sudjelovali sa muškom odbojkom na Državnom zahvaljujući iznimnom trudu naših učenika koji su odbojku naučili na satovima tjelesnog i dodatno trenirali svaku nedjelju.

Ponosni smo i na njihovo besprijekorno ponašanje na putovanju, u hotelu i na natjecanju. Nadamo se da će stečena znanja nastavaiti razvijati i u srednjoj školi.

Bravo!