Zajedno stvarajmo uspomene! ♥️

Autor: Administrator , 23. 3. 2023.

Dragi učenici, dobro nas poslušajte! Došlo je vrijeme za nešto potpuno novo, za neke nove tradicije i promjene koje će obogatiti naš Lapad.
Dakle, odlučili smo ovogodišnji Dan škole proslaviti na jedan neobičan način. Održavamo prvu sezonu natjecanja ,,Lapad traži zvijezdu“ u kojem će sudjelovati svi učenici, od onih najmlađih do najstarijih.

Natjecanje će biti podijeljeno u dvije kategorije. Jedna kategorija je za sport, a druga za sve ostale talente. Ovim putem vas pozivamo da se prijavite te pokažete što znate. Mogućnosti su vam neograničene. Nemamo svi iste talente i ne znamo iste stvari, a možda baš to nešto što vi radite najbolje odnose pobjedu na prvom izdanju našega novog showa. Natjecati se možete u individualnim i grupnim točkama.
Garantiramo puno zabave, smijeha, ali i naravno - nagrade. Niste valjda mislili da vaš trud neće biti nagrađen?! Naš stručni žiri odlučit će tko piše lapadsku povijest i o kome će se za desetak godina pričati tadašnjim učenicima.

Prijaviti se možete do 1.svibnja, a za sva ostala pitanja možete se obratiti novinarima naše škole i njihovoj mentorici Aneli Barčić. Rado će vam pomoći u idejama za vaše nastupe i upućivanju u dodatna pravila.

Prijave na: anela.barcic@skole.hr