7. ožujka 2023. se održao KVIZ financijske pismenosti "NOVAC I JA"

Autor: Administrator , 7. 3. 2023.

Štedopis uz podršku Ministarstva znanosti i obrazovanja organizira Natjecanje u financijskoj pismenosti – online kviz „Novac i ja“ u školskoj godini 2022./2023. namijenjeno učenicima od 5. do 8. razreda osnovnih škola.

Natjecanje se provodi u osnovnim školama u Hrvatskoj u svrhu povećanja financijske pismenosti mladih.
Želja nam je potaknuti interes osnovnoškolaca i nastavnika za financijska pitanja te učenike motivirati na daljnje financijsko obrazovanje.
Osim boljeg razumijevanja osobnih financija, natjecanje promiče timski rad u ostvarivanju zajedničkih ciljeva i skreće pozornost javnosti na važnost financijske pismenosti.
Učenici naše škole su sudjelovali u izazovu preko Kahoot! platforme na kojoj je osim točnosti potrebna i brzina i stabilna internetska veza:
6.d LAURA VEJNOVIĆ, KRISTIANA ČOVIĆ I LORENA MARIE DABELIĆ
6.e MAURO BALETIN, ĐIVO ŠABADIN I NIKO ĐURIĆ
7.d LOVRO BURIĆ, DARIO ŠIMUNOVIĆ I PAVO TUDEŠKO
7.e TEA BOSAK, LUKA VOJVODA I DOMINIK KOVERLICA
Hvala svim učenicima na sudjelovanju i vidimo se i dogodine!!