Sjajni lapadski odbojkaši

Autor: Tea Kompar Jerković, 1. 3. 2023.

Naša škola ima treću po redu školsku ekipu na Državnom prvenstvu Školskih sportskih društava. Na županijskom natjecanju u odbojci , održanom, 28.2.2023., u OŠ Župa Dubrovačka, naši dječaci su nanizali pobjede 2 : 0 protiv OŠ Gruda i 2 : 1 protiv OŠ Janjina. Čestitke učenicima i mentorima! Bravo!

Sastav ekipe: Mauro Gojavić, Marin Bajurin, Frano Banović, Lukas Krile, Nikola Radović, Ivano Klečak, David Vićan, Mateo Jerković, Bruno Baranac, David Davidović, Patrik Geiger, Ivano Vitić i Kristijan Šiljeg. Voditelj: Hadžira Brković, prof. TZK

Želimo im puno sportske sreće na Državnom u Poreču, od 24. – 26. ožujka.
Djevojčice su u grupi izgubile od OŠ I. Gundulića, a za treće mjesto su pobijedile OŠ Janjina. Nažalost, osjetilo se neigranje najbolje igračice M.Vuletić (zbog nevremena OK Dubrovnik je ostao u Zagrebu).

Sastav ekipe: Karla Krešić, Nika Stražičić, Lara Tolić, Bruna Krznar, Dora Lučić, Petra Bogdanović, Nikoleta Miljković, Nikol Rilović, Lea Perović, Gabrijela Rizzi i Eva Knežević.
Voditelj: Marina Ilić, vanjski suradnik ŠSD Petka