GRADSKA SMOTRA LIDRANO 2023.

Autor: Tea Kompar Jerković, 7. 2. 2023.

Osnovna škola Lapad ove je godine ponovno ponosni domaćin Gradske smotre LiDraNo 2023. Ovogodišnja Smotra održat će se 9. veljače 2023.g. u 9.00 sati u Kazalištu Marina Držića.

Nakon pojedinačnih i skupnih nastupa osnovnih i srednjih škola Okrugli stolovi za literarni, novinarski i dramski izraz sastat će se u OŠ Marina Getaldića - Centar u 14 sati.

Na ovogodišnju Gradsku smotru LiDraNo 2023. pristiglo je 25 literarnih radova iz sedam osnovnih škola te 13 radova iz četiri srednje škole. U kategoriji za samostalni novinarski rad osnovne škole prijavile su 12 radova, a srednje 4.

U četvrtak će u kategoriji pojedinačnih scenskih nastupa osnovne škole predstaviti 13 učenika, a srednje škole 14 učenika. U kategoriji skupnih scenskih nastupa prijavljeno je 6 družina iz osnovnih škola, a iz srednjih dvije. Za radijski izraz prijavljene su 2 radijske emisije iz dvije osnovne škole.

Program Smotre možete pogledati klikom na donju fotografiju.

Svim natjecateljima želimo puno sreće i uspjeha!