REZULTATI ODABIRA - JAVNI POZIV 04/22

Autor: Tea Kompar Jerković, 27. 1. 2023.

Na roditeljskom sastanku za roditelje učenika 8. c, 8. d. i 8. e. razrednog odjela, koji je održan dana 25. siječnja 2023. u zgradi Osnovne škole Lapad, Od Batale 14, predstavljeni su potencijalni davatelji usluga, tj. Putničke agencije koje je odabralo Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za provedbu izvanučioničke nastave - ekskurzije učenika osmih razreda Osnovne škole Lapad, Dubrovnik u Zagreb i sjeverozapadni dio Hrvatske od 24. do 28. travnja 2023.g.

Sastanku je uz članove Povjerenstva i roditelje učenika osmih razreda nazočio i predstavnik Putničke agencije Platanus d.o.o., jedan od ponuditelja usluge, dok predstavnik Putničke agencije Eridan sastanku nije prisustvovao, stoga je prof.Lenka Violić Fjorović pročitala prijedlog ponude Putničke agencije Eridan.
Nakon predstavljanja ponuda potencijalnih davatelja usluga pristupilo se javnom glasovanju.
Članovi Povjerenstva i nazočni roditelji (__44_____ nazočnih roditelja) većinom glasova su donijeli sljedeću

Odluku
za organizaciju izvanučioničke nastave - ekskurzije učenika osmih razreda u Zagreb i sjeverozapadni dio Hrvatske od 24. do 28. travnja 2023. izabrana je
Putnička agencija Platanus d.o.o ., Na vodi 1, 20233 Trsteno.

Razrednice (članice Povjerenstva):
Lenka Violić Fjorović v.r.
Nancy Obradović v.r.
Miranda Rako Kuzmanić v.r.