Solidarnost na djelu - 57 paketa

Autor: Tea Kompar Jerković, 28. 11. 2022.

I ove školske godine naša je Škola sudjelovala u tradicionalnoj humanitarnoj akciji Crvenog križa “Solidarnost na djelu” koja se provodila od 13. listopada 2022.

Cilj je akcije poticanje humanosti kod djece i mladih prikupljanjem novčanih sredstava i drugih materijalnih dobara kojima se pomaže socijalno ugroženim osobama.
Zahvaljujemo svima koji su se uključili u akciju te na ovaj način pokazali svoje dobro srce.

Danas su naši osmaši pomogli prenijeti 57 paketa koje su prikupili učenici naše škole u ovoj sabirnoj akciji koju su organizirali Hrvatski crveni križ i GD Crvenog križa Dubrovnik.
Lapadski učenici su još jednom pokazali jednu od najvažnijih odlika veličine čovjeka - ljudskost i humanost!