Svjetski dan štednje

Autor: Tea Kompar Jerković, 7. 11. 2022.

3. i 4. studenoga su drugaši produženog boravka (2.b) i prvaši (1.ac) iskoristili kako bi zajednički obilježili Svjetski dan štednje. To su učinili na način da su posjetili Privrednu banku u Hladnici, a nakon posjeta banci ostalo je još ponešto vremena za zabavne aktivnosti učiteljica i učenika u obližnjem parku.

Prilikom posjeta banci, svi su pažljivo slušali riječ zaposlenika banke te naučili puno korisnih informacija o štednji, novcu, bankomatima, različitim valutama, sefovima itd.🏧
Posjet Privrednoj banci u sklopu Svjetskog dana štednje prošao je uz puno sunca, osmijeha i zabave, ali i učenja novih i korisnih informacija o novcu i štednji te uživanju u šetnji i igri. Video drugaša možete pogledati OVDJE.