"Zvjerotica i lijep" - kazališna predstava (1. i 4. razredi)

Autor: Tea Kompar Jerković, 8. 11. 2022.

„Kako pretvoriti tren u vječnost, kako odgoditi priči kraj, ljubav nek te vodi uvijek, teško je, al’ pokušaj. Sreću kad uspiješ ulovit, vrijeme zaustavit na čas, ljubav vječno živjet će, u njoj je spas.“ (Ljepotica i zvijer)

Učenici prvih i četvrtih razreda su u ponedjeljak, 7.11.2022., gledali plesnu predstavu "Zvjerotica i lijep", koju je izvodili plesna skupina DuPoint u Kazalište Marina Držića. Učenici i učitelji su oduševljeni predstavom. Kostimografija i scenografija su bile izuzetne kao i plesne točke.
Nakon kazališne predstave, učenici 4.c/f su posjetili Riznicu u dubrovačkoj katedrali kao i Muzej Rupe, a učenici 4.d/e su išli u obilazak zidina.
Više fotografija prvaša pogledajte OVDJE, a četvrtaša OVDJE.