OŠ Lapad na Forumu mladih 2022. - O čemu sve pišemo

Autor: Tea Kompar Jerković, 27. 10. 2022.

Prva radionica manifestacije Forum mladih pod nazivom O čemu sve pišemo održana je u srijedu, 26. listopada, u Saloči od zrcala u Gradskim knjižnicama grada Dubrovnika.
Organizator radionice je Upravni odjel za obrazovanje, šport, socijalnu skrb i civilno društvo, a suorganizator ustanova u kulturi Dubrovačke knjižnice.

U prvom dijelu radionice, namijenjenom učenicima osnovnih škola, pročitani su autorski literarni radovi. Više fotografija pogledate OVDJE.
🙋 Našu školu su predstavljali: Ana Ćavar i Lucija Krstulović, 4.r, Chiara Hrnić i Leona Ćumo, 5. r, Leoni Kvestić, 6.r., Ilar Galinović i Luka Vojvoda, 7.r. .
Na poveznicama možete pročitati njihove radove:
🔤 Tajni život slova
💪 Laganim koracima do pobjede

5️⃣. Taj "strašni peti razred"