Dan jabuka

Autor: Tea Kompar Jerković, 21. 10. 2022.

U četvrtak, na Dan jabuka, učenici razredne nastave OŠ Lapad obilježili su ovaj važan dan, posvećen kraljici voća, slušajući priču "Zvjezdana jabuka" autorice Susan Perrow koju im je čitala knjižničarka, a u produženom boravku su napravili igrokaz te odradili sat domaćinstva.

Za domaći rad morali su prepričati priču svojim obiteljima te sami pronaći zvijezdu u maloj crvenoj kućici bez prozora i vrata... Aktivnost se odvijala u sklopu eTwinning projekta "Uz čitanje riječi rastu 3".

Više fotografija pogledajte OVDJE.

Učenici produženog boravka 1.a i 1.c razreda su obilježili Dan jabuka satom domaćinstva na kojemu su pravili zdrave muffine od jabuka, a učenici 2.b su pripremili igrokaz o Tri jabuke.