Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Autor: Tea Kompar Jerković, 18. 10. 2022.

Naša škola i ove je godine, napokon bez mjera, proslavila Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Učenici razredne nastave zajedno su s učiteljima i časnom sestrom Pijom ukrasili stolove u holu škole krušnim proizvodima, kolačima i plodovima zemlje.

Za njih je održana kratka priredba koju su pripremili učenici 2.a, 4.d i 4.e razreda – recitacije i igrokaz, a između smo svi zajedno zapjevali svima poznate pjesmice.

Sve prisutne pozdravila je ravnateljica škole Nikolina Soko. Svima se obratio i blagoslovio izložene krušne proizvode i kolače župnik don Robert Ćibarić.

Zahvaljujemo se mamama, tatama, bakama, djedovima i svima koji su s djecom pripremili jako lijepe i kreativne krušne proizvode.

Više fotografija pogledajte OVDJE.