Godišnje natjecanje učenika osnovnih škola u poznavanju prometnih pravila

Autor: Tea Kompar Jerković, 26. 9. 2022.

Povodom obilježavanja Dana hrvatske policije (29.9.), u petak se, u Velikoj sali Policijske uprave dubrovačko-neretvanske, održalo se godišnje natjecanje učenika osnovnih škola u poznavanju prometnih pravila.

Na natjecanju su sudjelovali učenici 10 škola koji su prošli edukaciju policijskih službenika o prometnim pravilima i tome kako sigurno sudjelovati u prometu. Našu su školu predstavljali učenici 2.c razreda: Nea Ničetić i Borna Drobac.

Testirali su ih predstavnici Auto škole Konavle i predstavnici policije.
Na kraju natjecanja podijeljena su priznanja najboljim učenicima i zahvalnica na sudjelovanju svim natjecateljima.
Priznanja su uručili načelnik Postaje prometne policije Dubrovnik i hrvatski vaterpolisti koji su osvojili zlato na nedavno održanom Europskom prvenstvu.